Tvorba Maksáčikov
2017/18

Nabudúce ti porozprávam, čo som zažil s Pa a Pi, ako som pásol ovce s Maťkom a Kubkom, čo mi rozprávali Mimi a Líza a kde sa stratil Štoplík. Ako sa môj príbeh bude vyvíjať, môžeš ovplyvniť aj ty. Napíš mi alebo nakresli, ako si predstavuješ moje stretnutie s týmito rozprávkovými postavami. Ten najzaujímavejší príbeh a obrázky nájdeš pri úlohách 4. kola. Nezabudni pripísať svoje meno a školu. Príbeh alebo obrázok mi pošli spolu s odpovedníkom alebo e-mailom na adresu maksik[at]talentida.sk. Ak sa do zadaní dostane práve tvoj obrázok alebo príbeh, pošlem ti darček.

Stretnutie s Fíkom, Jankom Hraškom a nezbednými zajacmi

Kamaráti moji, ak náhodou niekto z vás doteraz netušil, ako vyzerajú Maxipes Fík, Bob a Bobek či Janko Hraško, nakuknite do galérie obrázkov. Niekedy mám pocit, že ste sa s nimi stretli vy a nie ja, tak krásne ste ich nakreslili. Ale vďaka vám mám úžasnú spomienku, po celom byte mám rozvešané vaše krásne obrázky.

Putovanie po Rozprávkove začína

Kamaráti moji, nakreslili ste také nádherné obrázky a vymysleli také príbehy, že ani neviem, či som po Rozprávkove chodil ja alebo vy :-). Je to super, lebo podľa vašich obrázkov si robím plány, čo ešte chcem v Rozprávkove vidieť. Najradšej by som bol, keby sme išli spolu...
Ale to vlastne môžeme. Budeme spolu putovať mojim príbehom.