Napísali o súťaži

Inga Fracis, mama
Read More
Chcem sa Vám poďakovať za veľmi zaujímavé úlohy. Moja dcéra ich rieši s nadšením (majú prednosť pred všetkým, i domácimi úlohami 😁) a ak ešte nemá zadania úlohy zo školy, už ich vyrieši na Vašej stránke.
Lenka Palaščáková, mama
Read More
Ďakujeme za nápadité úlohy, ktoré sú súčasťou príbehu a učia deti matematicky myslieť. Sledovať tie "AHA" momenty a tú radosť po vyriešení niektorých zložitejších úloh je na nezaplatenie. Prajeme veľa dobrých nápadov na ďalšie a ďalšie príbehy 😁
Previous
Next
Rasťo Halamíček, otec
Read More
Vďaka za všetkých 5 sérií, bolo v nich veľa zaujímavých úloh, ktoré povzbudili rozmýšľanie.
Eva Turkovičová
Read More
Ďakujeme za pekné úlohy. Ako mama i ako učiteľka, sa teším keď deti pátrajú a rozmýšľaju.
Previous
Next
Eva Hallerová, mama
Read More
Ďakujeme vám všetkým za krásne úlohy, perfektný príbeh a všetko úsilie, ktoré vkladáte do rozvoja hlavičiek našich detičiek.
Katarina Chobodova, mama
Read More
To je škoda, že tento rok nebudú tričká, lebo boli skvelé s nápaditým motívom 😉 Ďakujeme za úžasnú prácu, ktorú pre deti robíte!
Previous
Next
Adam s maminou Zuzanou
Read More
Môj syn Adam sa na každé kolo veľmi tešil a úlohy riešil s veľkým nadšením a záujmom. Maksíkovi želáme rozširujúci sa okruh nadšencov a podporovateľov, rastúci počet úspešných riešiteľov a ešte veľa, veľa rokov, počas ktorých bude poskytovať matematické "vyžitie" šikovným matematikom.
Edita Máčajová, mama
Read More
Chcela by som Vám poďakovať za túto súťaž, dcéry Hanka a Zinka to veľmi rady robia, lúštia, rozmýšľajú. Ďakujeme za ľudský prístup v čase korony aj inokedy. Myslím, že možete žiť s pocitom, že robíte užitočnú vec.
Previous
Next
Gabika Onderčová, mama
Read More
Klobúk dolu Vám všetkým za všetku tu prácu v neľahkej situácii a za to, že sme to mohli s Maksíkom, ktorý je srdcovkou našej Ninky, dotiahnúť do úspešného konca. Diplom je na čestnom mieste, ceruzka bola ocenená týmito slovami : "Konečne ceruzka s gumou, presne takú som potrebovala!" 🙂 no a hra SPOČÍTAŠ je zábava pre celú rodinu.
Andrea, Laura, Martin Rohaľovci
Read More
Veľmi pekne ďakujeme za skvelú možnosť potrápiť si hlavičky, za inšpiratívne úlohy aj za krásnu odmenu. Včera sme dostali hry a samozrejme sme ich už aj vyskúšali - dievčatá sú nadšené a tešia sa na budúci školský rok, pretože opäť chcú riešiť Maksíka.
Diana Miklášová, mama
Read More
Ďakujeme Vám! Dcéra strávila s Maksíkom krásne chvíle. A aj my ako rodičia sme sa tešili z nápaditých úloh. Škoda, že takých nebýva viac aj v bežných učebniciach. Veľmi sa nám páčili všetky Vaše projekty: Maksík, Klokanko aj Všetkovedko. Tešíme sa už teraz, čo pre deti vymyslíte v budúcom školskom roku.
Previous
Next
Ľudmila Vargová, učiteľka
Read More
Ďakujem za celých 5 kôl, 10 mesiacov a more trpezlivosti. Podieľala som sa prvýkrát, ďakujem za novú skúsenosť a možnosť venovať sa šikovným matematickým hlavičkám.
Katarína Marčeková, mama
Read More
Maksík je výborný na logické myslenie a predstavivosť, takže len tak ďalej! V ďalšom roku určite pokračujeme.
Previous
Next
rodina Daňová
Read More
Ďakujeme veľmi pekne za všetko čo pre deti robíte. Bol to náš prvý maksácky rok a určite nie posledný 😁. Veľmi sa nám páči forma akou pre deti pripravujete jednotlivé úlohy.
Janka, mama
Read More
Fandím vám, som trošičku tiež "švihnutá" matikou, ako bývala GAMČA-čka, takže sú mi všetky tieto súťaže sympatické a vnášate aspoň kreativitu do školského trápneho memorovania matematiky.
Previous
Next
Milota Ižoldová, mama
Read More
Opäť chcem poďakovať za Vašu skvelú prácu. Maksíka riešila aj dcéra Michaela a bola prijatá do matematickej triedy, kde brali z celého Slovenska len 30 študentov, a myslím si, že sčasti aj vďaka Vám. Máte skvelé zadania a to, že je to hravou formou - super.
Oliver, Maksáčik
Read More
Maksík rád by som sa Ti poďakoval za super cenu a skvelú skúsenosť z matematiky. Diplom aj špeciálna cena ma naozaj veľmi potešila 🙂 Prajem Tebe, ale aj celému kolektívu krásne leto a teším sa na ďalšie úlohy :))))
Previous
Next
Martin Vujčík, otec a učiteľ
Read More
Ďakujeme za Vašu celoročnú snahu sprístupniť matematiku hravou formou. Vždy sa tešíme, čo nové vymyslíte. Pokračujte vo výbornej a užitočnej práci. Tešíme sa na budúci rok na Maksíka 4.