Milota I., rodič

Syn Martin si Maksíka obľúbil, a zapojil sa do súťaže aj tento školský rok. Ale tentokrát chcel úlohy riešiť aj s kamarátom, tak som mu nebránila, nech majú chalani zábavu. Ja Vám chcem opäť poďakovať za Vašu skvelú prácu. Maksíka riešila aj dcéra Michaela a bola prijatá do matematickej triedy, kde brali z celého Slovenska len 30 študentov, a myslím si, že sčasti aj vďaka Vám. Máte skvelé zadania a to, že je to hravou formou - super.

Martin R., rodič, Andrea a Laura, Maksáčikovia

veľmi pekne ďakujeme za skvelú možnosť potrápiť si hlavičky, za inšpiratívne úlohy aj za krásnu odmenu. Včera sme dostali hry a samozrejme sme ich už aj vyskúšali - deti sú nadšené a tešia sa na budúci školský rok, pretože opäť chcú riešiť Maksíka.

Lenka P., rodič, Matej B., Maksáčik

Ďakujeme za nápadité úlohy, ktoré sú súčasťou príbehu a učia deti matematicky myslieť. Sledovať tie "AHA" momenty a tú radosť po vyriešení niektorých zložitejších úloh je na nezaplatenie. Prajeme veľa dobrých nápadov na ďalšie a ďalšie príbehy :)

Inga F., rodič

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za veľmi zaujímavé úlohy. Moja dcéra ich rieši s nadšením (majú prednosť pred všetkým, i domácimi úlohami a hoci ešte nemá zadania úloh zo školy, už ich vyriešila na Vašej stránke.

Eva H., rodič

Ďakujeme vám všetkým za krásne úlohy, perfektný príbeh a všetko úsilie, ktoré vkladáte do rozvoja hlavičiek našich detičiek.

Diana M., rodič

Ďakujeme Vám! Dcéra strávila s Maksíkom krásne chvíle. A aj my ako rodičia sme sa tešili z nápaditých úloh. Škoda, že takých nebýva viac aj v bežných učebniciach. Veľmi sa nám páčili všetky Vaše projekty: Maksík, Klokanko aj Všetkovedko. Tešíme sa už teraz, čo pre deti vymyslíte v budúcom školskom roku.

pani Š., rodič

... a ďakujem za super zábavu, chalani majú Maksíka veľmi radi! :)

Anna Bulková, rodič

ĎAKUJEM Vám touto cestou za vzdelávanie našich detí veľmi zábavnou formou a prajem Vám veľa dobrých nápadov pri tvorbe zaujímavých úloh pre v súčasnosti veľmi náročné deti, ktoré často používajú výraz "NUDA". Vedzte, že naše dvojičky sa veru pri riešení MAKSÍKOVÝCH ÚLOH vôbec nenudili a vždy sa tešili na ďalšie zadania.

Dáša H., rodič

Ďakujem všetkým, ktorí sú za Maksíkom. Tento rok nám dal veľa, aj keď sme pri riešení niektorých úloh prešli najprv ťažším obdobím. Dcérka si uvedomila, > že nie všetky úlohy sa dajú hneď a zaraz vyriešiť z hlavy (máme normálne dieťa a nie génia :-) ), > že niekedy môžeme úlohu jeden alebo viac dní nechať tak a vrátiť sa k nej až potom a zrazu je všetko jasnejšie, > papier a ceruzku si už na riešenie berie automaticky, už ani farbičky nemusím pripomínať, > že čo sa dá, treba si nakresliť, rozpísať, prípadne aj prakticky odskúšať.

Andrea Kačmariková, rodič

Som veľmi rada, že existuje portál, kde si deti môžu vyskúšať svoje vedomosti, zlepšiť sa a  aj zasúťažiť si s rovesníkmi, napriek tomu, že sa škola nezúčastňuje na tejto súťaži. Veľkou výhodou je skutočnosť, že do tejto súťaže môže zapísať svoje dieťa aj rodič.
Vďaka, že pomáhate deťom rozvíjať ich matematické zručnosti, predstavivosť, logiku,...

Jana Pažinová

Touto cestou Vám chcem poďakovať. Veľmi sa mi páči, že Maksíka robíte interaktívne. Môj syn je len prvák v domácom vzdelávaní, matematiku miluje, ale písanie ho až tak nebaví. Preto ma prekvapilo, keď sa rozhodol písať pre Maksíka, ako by mal príbeh pokračovať.

deti a pani učiteľka, ZŠ Stará Turá

S Maksíkom my rátame,
nie všetky úlohy zvládame.
No veľmi sa snažíme,
po víťazstve bažíme.

Oddychuj a behaj letom,
aj my sa rozpŕchneme svetom.
V septembri sa vidíme
spolu s tebou sa šťastne cítime.

Krúžok Veselé čísla máme,
na ňom všetko spočítame.

PageLines