Spomienky na Rozprávkovo a Malý princ
Milí kamaráti, ďakujem za krásne obrázky, s ktorými sa v galérii rozlúčime s rozprávkovom. Už teraz sa teším na budúci rok, keď sa spolu s Malým princom vyberieme na výlet medzi hviezdy a budeme lietať z planéty na planétu.

Prajem vám super vysvečko, krásne prázdniny a teším sa na vás v septembri. Veľmi sa poteším, ak mi cez prázdniny nakreslíte svoje letné zážitky. Som na ne veľmi zvedavý.

Zranený Emanuel, nešťastný Pinokio a rozlúčka s Rozprávkovom
V galérii vašich obrázkov nájdete okrem namysleného Emanuela a nosatého Pinokia všetkých mojich rozprávkových kamošov. Aj tých, ktorí sa už do príbehu nedostali. Obrovskú radosť mi urobilo, že sa všetci prišli so mnou k Pipi rozlúčiť. A aj to, že som sa spriatelil s Malým princom. Jeho pozvaniu na výlet medzi hviezdy som nemohol odolať.

Pri táboráku s Mimi, Lízou, Pa, Pi,
Maťkom, Kubkom a Štoplíkom

Ak nakuknete do galérie obrázkov, objavíte Štoplíka, mačky cestovateľky, nezbedných pastierov a dve verné kamošky Mimi a Lízu. Verím, že nádherné veselé obrázky plné skvelých nápadov Vás potešia rovnako, ako potešili mňa.

Stretnutie s Fíkom, Jankom Hraškom a nezbednými zajacmi
Kamaráti moji, ak náhodou niekto z vás doteraz netušil, ako vyzerajú Maxipes Fík, Bob a Bobek či Janko Hraško, nakuknite do galérie obrázkov. Niekedy mám pocit, že ste sa s nimi stretli vy a nie ja, tak krásne ste ich nakreslili. Ale vďaka vám mám úžasnú spomienku, po celom byte mám rozvešané vaše krásne obrázky.

Putovanie po Rozprávkove začína
Kamaráti moji, nakreslili ste také nádherné obrázky a vymysleli také príbehy, že ani neviem, či som po Rozprávkove chodil ja alebo vy :-). Je to super, lebo podľa vašich obrázkov si robím plány, čo ešte chcem v Rozprávkove vidieť. Najradšej by som bol, keby sme išli spolu...
Ale to vlastne môžeme. Budeme spolu putovať mojim príbehom.

PageLines