Tvorba Maksáčikov

2021/22

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš novinovú správu. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

LETO

Čakajú ťa krásne a dlhé prázdniny. Veľmi sa poteším obrázkom, fotkám či príbehom, čo si zažil v lete. Rád sa potom s Tvojimi zážitkami podelím aj s ostatnými Maksáčikmi. Letné zážitky mi pošli mailom.

CIRKUS

Horíš od zvedavosti, o čom budú moje úlohy v budúcom roku? Vyskúšam si netradičné povolania a začnem v cirkuse. Už teraz si môžeš pozrieť, ako si predstavujú moju cirkusovú kariéru ostatní Maksáčikovia. Či sa stanem klaunom, povrazolezcom či hltačom ohňa sa dozvieš v septembri. Už teraz sa na Teba teším.

Vedecká škola BÁDATEĽ

Kamaráti moji, vy ma vždy tak prekvapíte. Že ste dobrí v matematike, viete kresliť, to viem dávno. Ale že je medzi vami toľko budúcich vedcov a bádateľov, to som netušil. Máte úžasné predstavy, ako sa robia objavy – podľa obrázkov vás najviac fascinuje chémia. Medzi obrázkami nájdete aj botanikov, zoológov, astronómov...
Veľmi ma mrzí, že nie som schopný uverejniť všetky vaše obrázky a príbehy. To neznamená, že sa mi nepáčili. Naopak, zo všetkých mám veľkú radosť.

Kúzelnícka škola ČÁRYMÁR

Pri tých úžasných obrázkoch z kúzelníckej školy plných čarov a kúziel som zaváhal, do akej školy vy Maksáčikovia vlastne chodíte 🙂. Vyzerá to, ako by ste každý deň prileteli do školy na metle alebo inom čarodejnom dopravnom prostriedku, vyrábali elixíry a kúzlili. A pritom ste takí šikovní aj na matematiku a vymýšľanie príbehov.
Veľmi ma mrzí, že nie som schopný uverejniť všetky vaše obrázky a príbehy. Tak dobre som sa zatiaľ čarovať nenaučil 🙂. Ale veľmi ma všetky vaše výtvory potešili.

Vesmírna škola SUPERHVIEZDA

SUPERHVIEZDA bola SUPER. Priniesla rekord v počte obrázkov, ktoré som dostal od Maksáčikov. Podľa tých obrázkov je medzi vami veľa nádejných astronautov :-). Mrzí ma, že ich nemôžem uverejniť všetky. Toľko rakiet a mimozemšťanov sa do počítača nezmestí 🙂

Športová akadémia HOPSKOK

Podľa obrázkov, článkov a návrhov, do akého športu by som sa mohol zapojiť, som zistil, že nie ste len dobrí matematici, ale aj športovci. Máte kopu skvelých nápadov a ešte viete aj pekne kresliť. Mrzí ma, že nemôžem uverejniť všetko, čo ste mi poslali. Bola toho obrovská kopa. Ďakujem.

Scroll to top