Tvorba Maksáčikov

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš novinovú správu. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

Kúzelnícka škola ČÁRYMÁR

Po návrate z Koloríny nastal čas sa rozlúčiť sa s vesmírnou školou SUPERHVIEZDA. Našiel som si tam veľa priateľov, ale už som zvedavý na kúzelnícku školu ČÁRYMÁR. Teším sa, ako sa naučím kúzliť. Pošli mi obrázok alebo príbeh, ako podľa teba vyzerá čarodejnícka škola a čo sa v nej deje.

Vesmírna škola SUPERHVIEZDA

SUPERHVIEZDA bola SUPER. Priniesla rekord v počte obrázkov, ktoré som dostal od Maksáčikov. Podľa tých obrázkov je medzi vami veľa nádejných astronautov :-). Mrzí ma, že ich nemôžem uverejniť všetky. Toľko rakiet a mimozemšťanov sa do počítača nezmestí 🙂

Športová akadémia HOPSKOK

Podľa obrázkov, článkov a návrhov, do akého športu by som sa mohol zapojiť, som zistil, že nie ste len dobrí matematici, ale aj športovci. Máte kopu skvelých nápadov a ešte viete aj pekne kresliť. Mrzí ma, že nemôžem uverejniť všetko, čo ste mi poslali. Bola toho obrovská kopa. Ďakujem.