Tvorba Maksáčikov

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš novinovú správu. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

MAKSÍKOVA FARMA

Počas ciest po svete som objavil čaro fariem, pasienkov, sadov a záhrad. Rozhodol som sa, že okrem obchodu a cestovnej kancelárie si založím aj farmu. Poteším sa, ak mi pošleš v príbehu alebo na obrázku návrh, ktoré zvieratá by som mal chovať, aké rastliny pestovať, čo by som mohol na farme vyrábať.

Cestovná kancelária MAKSÍKTÚR

Vy ste teda riadni cestovatelia. Podľa obrázkov a príbehov vidím, že niektorí z vás už precestovali celý svet. Niektorí ste možno kreslili tie časti sveta, ktoré by ste chceli vidieť. Poslali ste mi rekordný počet obrázkov, napriek všetkej snahe ich nemôžem uverejniť všetky. Ale veľmi ma potešili a mnohé z nich zdobia moju kanceláriu. Pri pohľade na ne často dumám, kam sa najbližšie vyberiem. Ďakujem vám za všetky skvelé nápady.

MAKSÍK V OBCHODE

Vaše obrázky a príbehy ma inšpirovali k tomu, aby som si založil vlastný obchod. Veľa z vás mi radilo obchod pre zvieratká, iní by uvítali cukráreň alebo predaj hračiek. Mali ste toľko skvelých nápadov, veľmi ma mrzí, že ich nemôžem uverejniť všetky. Toľko obchodov, ako ste mi poslali, nemajú ani v najväčšom obchodnom dome sveta :-).

CIRKUS

Horíš od zvedavosti, o čom budú moje úlohy v tomto roku? Vyskúšam si netradičné povolania a začnem v cirkuse. Už teraz si môžeš pozrieť, ako si predstavujú moju cirkusovú kariéru ostatní Maksáčikovia.

Scroll to top