Tvorba Maksáčikov

2020/21

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš novinovú správu. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou alebo mailom. Ale nie oboma spôsobmi súčasne.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

Moje letné plány

Nechám si od vás poradiť a budem veľa športovať, plávať a potápať sa pri mori, pôjdem do galérie aj do múzea, možno sa mi podarí aj vesmírna cesta. Určite budem veľa čítať, hrať sa s kamošmi a tešiť sa na stretnutie s vami v septembri. Ak dostanete počas leta ešte ďalšie nápady, pokojne mi o ňom napíšte alebo nakreslite. Poteším sa.

Pekné leto, kamaráti

Krížom-krážom po Európe

V Európe je toľko krásnych miest, historických pamiatok, hradov, zámkov, umenia, krásna príroda s horami, lesmi, lúkami, jazerami a morami, že som si zďaleka nestihol pozrieť všetko, kam ste ma poslali a čo ste mi ponúkli. Prekvapilo ma, ako veľa toho o Európe viete a kde všade ste už asi boli. Veď posúďte podľa obrázkov sami.

Čo som zažil s Rýchlym Šípom

Túlanie po Amerike bolo skvelé. A Vaše nápady a obrázky zo stretnutí s Indiánmi, divými zvieratami, plavbou pomedzi aligátory... boli ešte lepšie. Nakuknite, čo všetko ste mi nakreslili a napísali.

V Krajine večného snehu a ľadu

Čo by sme dali za to, keby sme a Slovensku mali aspoň cez Vianoce toľko snehu a ľadu, ako som zažil na svojej ceste. To by bolo snehušov, snehuliek a snehulíkov. Dostal som rekordný počet obrázkov od Maksáčikov, tak sa pozrite, ako si vaši kamaráti predstavujú Krajinu večného snehu a ľadu.

Krížom-krážom po Afrike

Z Austrálie som sa vybral do Afriky. Tam som cestoval po púšti, videl pyramídy, levy, ťavy... Takto si moju cestu predstavovali Maksáčikovia.

Scroll to top