Tvorba Maksáčikov

2020/21

Svojimi kresbami a príbehmi môžeš ovplyvniť, čo sa udeje v ďalších kolách. Nakresli obrázok alebo napíš novinovú správu. Pripíš svoje meno a školu a pošli mi ho poštou alebo mailom. Ale nie oboma spôsobmi súčasne.

Ak sa tvoj obrázok alebo príbeh dostane do zadaní, pošlem ti malý darček. Veľa príbehov a obrázkov zverejním na stránke.

Návrat do Európy

Svoju cestu zavŕšim blúdením krížom-krážom po Európe. Okúpem sa v mori, pozriem si historické pamiatky, zaujímavé stavby, zoologické záhrady, hory, lesy, jazerá. Budem spoznávať aj zvyky rôznych národov.

Čo som zažil s Rýchlym Šípom

Túlanie po Amerike bolo skvelé. A Vaše nápady a obrázky zo stretnutí s Indiánmi, divými zvieratami, plavbou pomedzi aligátory... boli ešte lepšie. Nakuknite, čo všetko ste mi nakreslili a napísali.

V Krajine večného snehu a ľadu

Čo by sme dali za to, keby sme a Slovensku mali aspoň cez Vianoce toľko snehu a ľadu, ako som zažil na svojej ceste. To by bolo snehušov, snehuliek a snehulíkov. Dostal som rekordný počet obrázkov od Maksáčikov, tak sa pozrite, ako si vaši kamaráti predstavujú Krajinu večného snehu a ľadu.

Krížom-krážom po Afrike

Z Austrálie som sa vybral do Afriky. Tam som cestoval po púšti, videl pyramídy, levy, ťavy... Takto si moju cestu predstavovali Maksáčikovia.